صفحه ها
دسته
وبلاگ دوستان
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 499765
تعداد نوشته ها : 559
تعداد نظرات : 493
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
  

 

توجه:

خانم ! دل مردان اقیانوس مخاطره آمیز شهوت است  پس در ساحل آن به تفریح و خود نمایی نپرداز که از امواج هولناک آن  در امان نخواهی بود.چرا که تلفات بی شمار این بحر عمیق از خاطرات تلخ تاریخ است.

ضعف ایمان:

بی حجابی فقر فرهنگ دینی است. فرامین الهی و از جمله حجاب اسلامی از سوی خدای تعالی به بشر  بلاغ  گردیده است و عمل به آنهاجز در پرتو ایمان به پروردگار عالم که ریشه اصلی عمل است، میسر نخواهد بود. بنابر این کسانی که از اعتقاد به خدا وند در شک   و تردید  بسر می برند و قلب آنها  از ایمان  به خدا وند و محاسبه روز جزا به مقام اطمینان نرسیده   است در   عمل به دستورات الهی تسامح می ورزند و تا زمانی که این شکل اعتقادی بر طرف نشود ، بهبودی حاصل نمی گردد چرا که ایمان به خدا مادر ارزش هاست.

دگر آزاری:

ریشه خود نمایی و بد حجابی بسیاری از زنان، عقده دگرآزاری  است.اگر چه این حرکت، مردان جامعه را عقده مند می کند اما زنان بیمار از حرکت خود لذت می برند.باید به چنین زنان گفت آزار دادن مردان جز این که گناهی بر گناه خود نمایی آنها  می افزاید، اثر دیگری ندارد، ضمن اینکه ازار دیگران با هیچ منطف و وجدانی سازگار نیست چه اینکه تبدیل مردانوجدان سالم جامعه به انسان های عقده ای با شرافت یک زن سازگاری ندارد.

 ارضای تمایلات:

برخی از دختران و زنان که تحت فشار تمایلات جنسی خود  قرار دارند برای اطفاء آتش شهوت دست به نمایش زیبایی خود می زنند شاید شعله های شهوت آنها را فروکش کند  اما غافلند از اینکه راه پاسخگویی به تمایلات جنسی نیست بلکه این کار اتش شهوت را افزایش می دهد. ضمن اینکه این وادی خطرناکی است بعضی ها موجو دیت و اعتبار خود را بر سر آن گذاشته اند. 

صید دلهای مردان:

 برخی زنان به بیماری صیادی دلها گرفتارند. آنها دوست دارند محبوب دلها ی مردها باشند، از همین رو از ویژگی ها ی زنان خود در جهت ارضای این بیماری روانی بهره میگیرند و به  شکار دلهای مردان می پزدازند. به این گروه زنان بایدگفته شود، این علاقه مندی به مردان نا محرم کار خطرناکی است که چه بسا هستی و ابروی انها را  به نابودی می کشاند ضمن اینکه شکار دلها پیروزی ندارد، قربانی دارد.


دسته ها :
X